Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Számít, hogy melyik egyetemen...

Számít, hogy melyik egyetemen végzek jogászként?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy nem fogadnak el munkahelyen xy egyetemen szerzett diplomát? Vagy esetleg van olyan egyetem amit elvégezve ,,erősebb,, diplomát kapok mint valahol máshol?

2019. febr. 3. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jeeeej, kúl eltesek, legjobb egyetem, istenkiralyok vagytok, a nok sorba allnak hozzatok, leborulnak a nagy egotok arnyeka elott...❤

Szerintem nalatok valami külön bizottság foglalkozik a HÖKben a roppant kínos ezerszer hajtogatott önfényező mantraszövegek megírásával, csakazértismivagyunkaf szagyerekek😂

De komolyra forditva a szot, valami nagy gond van a fejecskeben, egy kijelentesemre majdnem agyverzest kaptal es panikreakciobol ideokadtal egy sort. Marpedig jogtörténeti tanszekre, büntetőjogbol es nemzetközi jogbol is jar at gyakvez hozzatok, es ezek csak amikrol tudok. Dobj be egy snickerst!

2019. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem agyvérzést kaptam, egyszerűen csak röhejes hogy ennyire felértékelitek a sajat oktatásotokat :D tanultál az ELTE-n? Tudod milyen ott a képzés? Mondom, nem a tanárokat kell nézni, hanem az átjelentkezett hallgatókat. Meg tudnád nevezni pontosabban az említett oktatókat?
2019. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a röhejes, hogy ovodas modon gondolkoztok es egyetlen mondatomtol sikerult a szokasos eltes hisztit ideokadnod.. mint a faek, olyan egyszeruen
2019. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!