Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kőbányai Szent László...

A kőbányai Szent László gimnáziumban milyen a biosz-kémián a szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés
Már megnéztem a témákat a honlapon, én arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan zajlik ez az egész. Gondolom húzunk egy témát, és arról kell beszélni. Milyen részletességgel? Mert pl a sejtről elég sokat lehet beszélni, de nem gondolom, hogy 1 kérdésre 10 perc van. A másik meg, hogy ha húzok egy állatot és egy növényt, amit rendszerezni kell, akkor hogy kéne bővebben beszélnem a rendszertani kategóriákról? Mármint úgy értem, hogy mit magyarázzak azon, hogy "állatok/növények országa"? Vagy pl az alcsoportokról kell beszélni? Légyszi segítsetek, hogy meg ez a kémia-biosz szóbeli :(

2019. febr. 3. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hány pontos lett a felvételid? Nem biztos, hogy behívnak. Én is megjelöltem, de nekem esélyem sincs 66pontos felvételivel:(
2019. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szia ha jól tudom akkor húzol 1 allatot 1 növényt.egy szervet es egy szervrendszert. Kemianal meg egy csoportot egy atomot kell besorolni tulajdonsaga szerint pl molaris tömege meg még egy vegyuleteg meg egy egyenletet kell jellemezni
2019. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem a biosznal be kell sorolni és altalanos jelemzoket kell majd mondani a novenynel meg az allatnal mig pl a szeevnél meg el kell tudnod mondani hogy mibol all mijen reszei vannak es hogyan csatlakozik a szervezetbe mi a feladata
2019. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én igazabol csak attol felek (persze ha egyaltalan behivnak) hogy mi van ha nem tudom az eppen huzott novenyt vagy alatot mert nem ismerem
2019. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Engem behívtak, 12-én megyek.
2019. márc. 2. 12:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok👏 Szurkolok, hogy jól menjen a szóbeli😉
2019. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Sok sikert neked is
2019. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kérdező grat hogy behivtak
2019. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! ❤️
2019. márc. 7. 15:10
 10/11 anonim válasza:
Felvettek?
2020. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!