Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosin mennyire jellemző,...

Orvosin mennyire jellemző, hogy valaki idősebben kezdi az egyetemet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy már huszonéves, esetleg diplomája van, de belevág az orvosiba, mert igazából mindig ez akart lenni, de inkább megcsinálta a másik szakot amit elkezdett. De ez csak én lennék, számtalan más életút vezethet oda, hogy huszonévesen kezdd el az orvosit.

Igazából nagyon szeretnék orvos lenni, már lassan diplomám van másból de még mindig ezen agyalok, hogy semmit sem akarok annyira, mint orvos lenni.

Megérné úgy orvosira menni, hogy kb. 30 éves leszek, mire végzek? Mennyire jellemző, hogy az évfolyamban vannak ilyen "későn erők"?

Egyébként lány vagyok, de gyermekvállalás szempontjából én nem bánom, ha harminc felett szülök, az anyaságot tudatosan nem szeretném elsietni.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. febr. 13. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy jelentkeztél ma az érettségire, ha 15 volt a határidő?
2019. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Régebbi kérdés ugyan, de csak annyit szeretnék mondani, hogy sosem késő. A nagybátyám felesége 41 éves korában szakvizsgázott és egyáltalán nem érte őt semmilyen hátrány emiatt, nagyon jó orvos, imádja a munkáját és a betegei is szeretik őt:)
2019. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves 11-es válaszoló. 15-én jelentkeztem, csak a telefonom nem küldte el a választ, mikor észrevettem csak rányomtam az elküldésre és nem javítottam a már megírt hozzászólás. 10-es voltam.
2019. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!