Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti melyik 3 orvosit jelölitek?

Ti melyik 3 orvosit jelölitek?

Figyelt kérdés
És miért? :D

2019. febr. 16. 15:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Viszont nem értem ezeket a furcsa sorrendeket, nekem csak az alábbi 2 variáció tűnik logikusnak:

SE, SZTE, DE, PTE / SE, DE, SZTE, PTE

2019. márc. 23. 23:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha pontokat nézed valóban. De ha nem a pontokat nézed, hanem hogy hol ÉLNÉL szívesen 6 évig, akkor bármilyen sorrendet felállíthatsz. A "vidéki" egyetemek között úgysincs nagy pontkülönbség, bármikor felborulhat.
2019. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz, de szerintem akkor sincs értelme. Ha valakit Pécsre nem vesznek fel (ahol rendszerint a legalacsonyabb a ponthatár), akkor Szegedre sem fognak (ahol vidéki egyetemek közül utóbbi években a legmagasabb volt a ponthatár).

Persze ha Pécset többen jelölik Szeged előtt, akkor ott lesz a több a ponthatár :D Legyen így.

2019. márc. 26. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!