Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vetési francia vélemény?

Vetési francia vélemény?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel erre a tagozatra fognak felvenni és azt szeretném kérdezni,hogy főleg azok,akik oda jártak/járnak mi a véleményetek a francia tagozatról? Kérem aki tudja az fejtse ki bővebben,hogy milyenek a tanárok,nehéz-e stb. Valamint maga a Vetési Albert Gimnázium is érdekelne.. milyen a közeg stb.. Jöhet jó és rossz vélemény is! Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2019. márc. 1. 19:47
 1/5 anonim válasza:

Én most vagyok itt másodéves

A tanárok 99%-a rendes.

Mindegyik évfolyamon nagyon összetartóak a társaságok

A cserekapcsolatok érdekesek.

De azért vannak negatívumok is pl.: első évben a heti 20 franciaóra után már olyan szavakat is fogsz tudni amit nem fogsz használni, csak akkor, ha meséled miket tanultok

Az első normandiai cserekapcsolatnál 2-szer 2 napos buszút van nem a legkellemesebb dolog, főleg ha fiú vagy.

2-3 naponta lesz szódolgozat, mivel a legtöbb napon ~100 szót fogtok tanulni.

De ne rémítsen meg ez, nagyon jó a közösség és várunk minél több újoncot.

2019. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod. Azt szeretném még kérdezni,hogy mennyire nehéz bekerülni és kb hányadik helyről lehet bekerülni?..Hallottam olyat hogy valaki a 70. vagy 100. helyről is bekerült.
2019. márc. 12. 16:34
 3/5 anonim válasza:
Sajnos pontosan nem emlékszem, hogy hányadikként jutottam be, de tényleg egész hátulról be lehet jutni, mivel kb. minden Lovassy-ba készülő megjelöli B-tervként.
2019. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi! Remélem sikerül
2019. márc. 13. 20:32
 5/5 anonim válasza:
Azota mar kijott az ideiglenes rangsor, hanyadik vagy? Az en gyerekemet is valoszinu franciára veszik fel, a spanyol nem túl esélyes.
2019. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!