Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok Budapesten esti vagy...

Tudtok Budapesten esti vagy levelező tagozatos gimnáziumot? Szerintetek a felsoroltak közül melyet lenne érdemes és mely szakmához nem vagyok még elkésve?

Figyelt kérdés

Jelenleg Esti vagy levező tagozatos gimit keresek Budapesten olyat amit szeptembertől már eltudnék kezdeni.

8 általános iskolai végzettséggel rendelkezem ez legfőképp a saját hanyagságom butaságaim miatt alakult így amúgy 25 éves vagyok. Viszont úgy döntöttem hogy jelenleg mivel nem tudok elhelyezkedni normális munkakörbe így eldöntöttem hogy befejezem az érettségit aztán szakmát tanulok. Nos ami a legfontosabb hogy Budapesten egy jó iskolát találjak ehhez. A szakma amik így szóba jöhetnek és érdekel az a Színészet. Rádiós média szak, NAV Pénzügyi nyomozó, Illetve Vám és pénzügyőr, Vendéglátó üzletvezető, Steward légiutas kísérő,

Ezek amik érdekelnének és ezek közül válogatok próbálok dönteni. Viszont érdekelne a ti véleményetek is hátha valami jó ötletet tudtok adni .


2019. márc. 12. 01:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok.


De nagy elismerésem az elhatározásodhoz! Jó látni, hogy vannak terveid. Remélem összejön.


Sok sikert!

2019. márc. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!