Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-n vannak szélsőbalolda...

Az ELTE-n vannak szélsőbaloldali fiatalok, feministák és SJW-k?

Figyelt kérdés

Jelenleg az ELTE bölcsészetéte készülök, vannak ott ilyen teremtmények?

Mert ha vannak, akkor már inkább a református károli, ott tui nincsenek.



2019. márc. 27. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%

Egyrészről hihetetlen, hogy milyen emberek készülnek egyetemre, hogy ennyire képtelen más világnézetű emberrel egy helyen lenni, másrészről meg az, hogy képtelen lennél még uralkodni is magadon. Mondjuk remélem, hogy nem komolyan írtad, de igazi jobbos hozzáállás az erőszak. Na mindegy. Amúgy meg Károlin is ugyanúgy vannak. Tudom, mert itt tanulok. Vagy próbáld meg tágítani a látókörödet, és kontrollálni magadat, vagy inkább kerüld el az egyetemeket úgy összességében. De ez a viselkedés egyszerűen gyerekes és nevetséges.

(Nem, nem vagyok se liberális, se "SJW", a hideg kiráz engem is tőlük:) )

2019. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jobbos, bár inkább jobbos kezébe adnám az irányítász, mint baloséba. Az, hogy jelenleg Mo.-n nincs rendes jobbos párt, más tészta.

Igen, csak vicceltem, nem bántanék senkit.

2019. ápr. 5. 12:29
 13/15 A kérdező kommentje:

Na várj, ez kimaradt.

Igazi jobbos hozzáállás? xddd

Szerintem üss fel egy könyvet és olvasgass Észak-Koreáról, SZU-ról, Kambodzsáról meg úgy ekte azokról az országokról, amiknek a nevében szerepel a "demokratikus".

Garantálom, hogy megfogsz lepődni.

2019. ápr. 5. 12:31
 14/15 anonim válasza:
67%
Mindenhol vannak ilyen jogvédő nyomorékok
2019. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én ezt viszonylag későn olvasom, de borzasztó.


Értem én, hogy vannak idegesítőek a felsorolt emberek közt, de nem lehet békésen megférni egymás mellett? PL van jó pár echte jobboldali szaktársam BTK-n, akikkel baromi jól kijövök, holott én alapvetően liberális/zöld kategóriába sorolnám magam.


Mivel ide intelligens emberek járnak, ezért intelligensen is viselkednek a politikai nézeteiket illetően. Kb a dél-afrikai apartheid-et idézi, ha az alapján választasz intézményt, hogy ott milyen világnézetű emberek vannak.

2019. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!