Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Şziasztok! Mennyire nehéz az...

Şziasztok! Mennyire nehéz az ELTE-n az óvópedagógiai szak? Pl. Mennyire tanítanak mást, vagy rosszabbúl, vagy jobban, vagy keményebben, mint más sulikban?

Figyelt kérdés

Mennyi most oda a ponthatár ?

Néztem én, de tényleg!

De egyszerűen nem találtam !

Illetve tudtok még olyan Jó hírű Nívós egyetemet/főiskolát, amiben szintén van óvópedagógia ?

És oda mennyi a ponthatár ?

Köszi 😚



2019. márc. 28. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Most mondjuk találtam egy olyat a felvin (biztos rosszul kerestem eddig :D ) hogy ALÁ óvópedagógus 304 pont.

Van másik suli ami jó és van benne óvópedagógia ?!

2019. márc. 28. 22:22
 2/3 A kérdező kommentje:

Ahhoz mennyi átlag kell hogy bekerüljek ?

(meg ez már csak mellékes, de férfiak is jelentkezhetnek rá ?)

2019. márc. 28. 22:25
 3/3 anonim válasza:

Szia! Óvodapedagógia nagyon jó az ELTE-n. Más egyetemeken is van,de ezt a felvi is kiírja így “a képzést indító intézmények”,ilyen például Kaposvári Egyetem,Eszterházy Károly Egyetem stb

Amit te néztél ALÁ-alapképzés-levelező-államilag finanszírozott, szerintem inkább ANÁ-t nézz,mert az nappali képzés,a ponthatár is alacsonyabb,290 körül van azt hiszem :)

Ehhez nem kell erős átlag,igazábol 3-as,4-es érettségi kb,de ez nyilván függ az év végi eredményeidtől,plusz pontoktól(pl nyelvvizsga)

Fontos,hogy oda kell alkalmassági vizsga is,majd azt nézd meg,azthiszem van ének,tesi,meg beszédalkalmassági,de ezek könnyűek,állítólag semmi extra.

Persze,férfiak is jelentkezhetnek,miért ne jelentkezhetnének? :D

2019. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!