Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálazok hogyan reagáltak az...

Nálazok hogyan reagáltak az egyetemi csúszásra, megvertek? Apám szakmunkás.

Figyelt kérdés

Az ő általuk áhított szakon, a terrojukban jártam végig.

Mikor is anyucikám elújságolta neki, hogy csúszok, fele csúszik, vagy otthagyta...


Azóta így beszél velem, pedig 2 éve, hogy "megöllek, agyonverlek, kiverem a szemeidet".

Azóta még brutálisabb terror van. Most éppen azon van a hisztije, hogy hasmenéssel nem akartam menni... Többször brutálisan megvert, szétverte a számat, a fülemet egyszer úgy megverte, hogy eltörött, máskor a dobhártyámat szakította szét (fránya focilabda), az orromat úgy szétverte, hogy többször eltörött, maradandóan görbe, nagxon drága plasztikával lehetne megcsináltatni.


Ez az egész veszett ügy, meg így tanulni sem lehetett...


Kérem senki ne ezen poénoodjon, mert komoly, kb. levegőt sem merek venni ettől az őrülttől.


Amikor kitűnő voltam is ugyanígy terrorizált, ha valami versenyen nem voltam első.


Amúgy nem tudom minek erőltetik/erőltették ezt az egészet, ha apucika már 16 évesen olyanokat kiabált nekem, hogy álljak ki az útszélére, mert ő már 14 éves kora óta dolgozik, mit akarok még tanulni, de azért legyen az érettségid max. pontos, nem elég a kitűnő!


Számító aljas rphadék, fóleg ez a terrorja, ez pokol, pedig nem is akartam, idejönni sosem.


Máshop poénkodjatok!


Ezek után nálatok hogy reagáltak?


22/l


2019. ápr. 9. 19:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem költözöl el apucikádtól?

Amúgy nem, nem vertek meg (wtf?), pedig éveket csúsztam.

2019. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Én csúsztam egy fél évet, mikor elmondtam csak annyit reagáltak, hogy "ja jól van, oké".


Neked meg már a sokadik ilyen kérdésed hónapok óta és még azóta is otthon laksz. Ha te nem teszel semmit, mit vársz úgy őszintén?!

2019. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
24%

Kiverem a szemeidet.

Ne hazudozzál.

2019. ápr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Szerintem egyáltalán nem vicces, egy szava sem hazugság, továbbá voltak durvábbak is!


Nem ti nőttetek fel kitűnő hajhász, családban, ahol a négy-ötöd is bűn volt, mert miért nem ötös, ahogy a 92 % is lehetne 100,szóval szégyen vagy...

2019. ápr. 9. 19:51
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Költözz már el 😂😂😂
2019. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
41%

Mindenkinek megvan a maga története.

Miért érzed magad különbözőnek?

Az, hogy szigorúbban neveltek, nem biztos, hogy itt kéne picsognod.

2019. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Szerintetek engedik, ripityára ver és utána megtalál.


😂😂😂😂😂 Felettébb vicces.

2019. ápr. 9. 19:53
 8/23 A kérdező kommentje:
"szigorúbban" ez neked picsogás?? Ja igen meg is fogom köszönni később, biztosan.
2019. ápr. 9. 19:54
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérj távoltartási végzést vagy maradj ott, de már unalmas olvasni a szenvedésed.
2019. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Elég baj hogy ez neked a normális. Az ilyen szülő nem való szülőnek. Az a baj ilyen rossz példát mutat és a rossz szülő gyerekei is rossz szülők lesznek mert ezt látják. Ha fizikailag is bánt, ami büntetendő akkor jelentsd fel, menj el otthonról. Persze az is buntetendő valamilyen szinten hogy a szavai által tart folyamatos stressz alatt és ezzel teszi tönkre az életed. Menj el onnan. Ennyi
2019. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!