Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ruhában illik szakmunká...

Milyen ruhában illik szakmunkás pót/javító vizsgára menni?

Figyelt kérdés

Írásbeliről van szó. Az előző vizsga napján ki kellett öltözni.

Elnézést kérek, ha rossz kategóriába tettem.



2018. aug. 13. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ahogyan az előző vizsgára, ez is ugyanolyan végülis
2018. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Fekete-fehér.


Fekete nadrág, fehér ing. Lehet rövid ujjú is, mivel meleg van.

2018. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy véletlenül se öltözz fel, ahogy a kettes írta, mert rettentő nevetségesen fogsz kinézni. Alkalmi ruhához nem veszünk fel rövid ujjú inget. Főleg fekete-fehérben, úgy fogsz kinézni mint valami pincér. :D Öltözz fel tisztességesen.
2018. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne beszélj hülyeséget előző! Vizsgára amíg világ a világ, ez lesz a legtökéletesebb öltözék! Erről a vizsgáztatónak is csak jó véleménye van!!!
2018. aug. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem beszéltem hülyeséget. Ha végképp nagyon meleg van, akkor vegye le a zakóját, feltéve, ha a bizottság megengedi. De hosszú ujjú ing és nyakkendő az kötelező. Néhány embert azért vizsgáztattam már életem során. :) Persze kinél mik az igények...
2018. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs de 5-ös te miről beszélsz? ÍRÁSBELI vizsgán semmiféle bizottság nincs.

Ez az egyik a kérdező amúgy se írta, hogy ez nagy záróvizsga lenne, ha valaki bukik valamelyik tárgyból ugyanúgy van pótvizsga belőle.

Nem tudom merrefelé vizsgáztattál életedben, de se középiskolában se egyetemen nem elvárás se zakó se a fekete-fehér se semmi. Annyit kérnek, hogy egy elfogadható ing meg egy fekete nadrág legyen.

2018. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!