Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor mit tudok kezdeni?

Juhász Alex Gábor kérdése:

Ilyenkor mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

Tavaly megbuktam, rossz hozzáállás miatt, kevés tanulás, illetve sok lógás is közbejátszott. Viszont idén, próbáltam összeszedni magam, bevallom volt 1-2 nap amikor kihúztam magam a suli alól orvosi igazolással, de nagyon nem csináltam semmi mást. Jegyeim most sem a legjobbak, matekból és fizikából sosem voltam jó, ahogy idén sem. Kaptunk egy levelet amiben az állt, hogy meghaladtam a 30 igazolatlan órát. Nagyjából 270 órát hiányoztam amiból 61 igazolatlan. (Amit nem értek, hogy jött össze, és itthon sem érti senki.)

A kérdés a következő, ha idén is meg akarnak buktatni, vagy esetleg megvonják a tanulói jogviszonyom. Nappali tagozatba még van esélyem menni? Ha sikeresen elvégzem ezt az osztályt, akkor is? Vagy csak esti tagozatba? Valaki tudna segíteni mit tudnék tenni, vagy mi lenne a legokosabb a helyzetembe? Illetve pontosabban milyen következmények vannak.

17/F



2019. ápr. 16. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!