Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire tanított meg az egyetem?

Mire tanított meg az egyetem?

Figyelt kérdés
Az egyetem alatt, vagy az egyetem elvégzése után, melyek azok a szabályok, igazságok, amikre azt mondanád, hogy azokat az egyetemen eltöltött éveid alatt egy életre megtanultad?

2019. ápr. 17. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Csak te vagy felelős a jövődért, az időbeosztásért. A nyavalygás nem old meg semmit, a kötelezettségek úgyis utolérnek.


De hogy valami szépet is írjak: megtanultam önmagam lenni, kiteljesedni abban, amit tanultam és később a hivatásom lett.

2019. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Egyetemen jöttem rá igazán, hogy ha akarok, tudok tanulni és lett is szép eredménye. Pl. gimiben mindig hangoztattam, hogy mennyire ostoba vagyok matekból, egyetemen mérnöki képzésen 4-es voltam mindig, mert belefektettem az energiát. Pedig fele annyi szabadidőm se volt. Nekem nagyjából ezt, hogy igenis lehet időt szakítani a dolgokra.
2019. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Ne hallgass csak mások véleményére, pláne ha te mást gondolsz.


Semmi sem lehetetlen.


El kell olvasni a vizsgaszabályzatot, sok kellemetlen dolgotól megkímélhet


Annyit izgultam, a vizsgák, 3/3-as tárgyak, 1 tárgy miatt 1 év csúszás miatt, hogy azóta semmi sem éri el az ingerküszöbömet


bármit elérhetsz, csak akarni kell

2019. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Néha pofátlannak kell lenni, a cél érdekében mindent.
2019. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Rettenetesen erős kitartásra és hogy stressz helyzetben is tudjak teljesíteni. Vagy ha egy tárgyat véletlen nem úgy sikerül vagy sikerült valami akkor tudjak javítani és másodszor jobb pontokat jobb eredményt vagy vizsgát letenni.
2019. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!