Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik olyan főiskola, ami...

Létezik olyan főiskola, ami kevesebb mint 3 évig tart, és ugyanúgy diplomát ad?

Figyelt kérdés
Budapesten. Tehát az érdekelne, hogyan juthat az ember legkönnyebben (illetve inkább leggyorsabban) diplomához? Tandíj nélküli érdekelne.
2010. júl. 5. 13:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy pl egy emelt törihez különösebb tanári segítség kellene.
2010. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ezért nincs értéke látjátok az összes diplomának. az enyémnek sem. Mert sok butuska kislány ilyen hülyeségekkel tömi tele az embereket. Tényleg butaság neked dipi. Köszférában is arra adnak nagyobb pénzt ha dolgozol is abba a szakmádba. pl egy suliba lehetsz takarító és lehetsz diplomás tanár ha nem tanítasz. :P Az más hogy vannak néha pl nyelvpótlékok. Annak sem látom értelmét, jó hogy van,de na mindegy...
2010. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
visszaszívom, mert nerég olvastam el amit még írtál. Ha nem vagy buta, ne is kérdezz ilyeket. Két év alatt fősuli? Ezt te sem gondolhattad komolyan. Okés, nem akarsz otthol ülni de nehogy azt hidd hogy egyből lesz munkád mégha meg is lesz a dipid majd. Vannak akik két meg három éve munkanélküliek. Ha tehetném előbb azokat nyomatnám be melóhelyre hogy őszinte legyek.
2010. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Dipi... Édes Istenem, komolyan ez a magyar valóság?
2010. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy égő, csak gyorsan próbáltam írni és rövidítettem.sok témához írok bocs. Ja, meg férfi is vagyok. Ezt kapd ki. :DDD
2010. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Büszke vagyok rád, fiam...
2010. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kössz apuci!
2010. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
33%

Hát ez kész :) 2 év alatt diplomát ? ne ne nevettess, és még Neked áll feljebb, ha a többiek felvilágosítanak ? Akkor minek kérdezed ? Na mindegy... Egy rendes diplomához még a 3 év is kevés.

Az meg a másik, hogy én is 400 fölé vinném a ponthatárt. Hát nehogy már egy matematika szakra 240 körüli ponttal bekerüljön valaki, mivel az egy 2-es, max 3-as szint.

397 pont meg nem sok, pláne, ha nyelvet, meg magyart meg hasonló tantárgyakat számíttatsz be, mert egy nyelvi érettségit mindenki meg tud írni 90%fölé különösebb nehézség nélkül.

Tudod, nem feltétlenül jár a diplomához magasabb fizetés, nem hallottál még a munkanélküli diplomásokról ? ha elvégzel egy büfészakot, az még nem azt jelenti, hogy az öldebe pottyan egy jól fizető, zsíros állás.

2010. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Elvegezheted a foiskolat, egyetemet levelezon is, es akkor mellette dolgozhatsz, nem kell szuleid nyakan eloskodni. Sokan csinaljak igy szerintem.
2010. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!