Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecen Campus Hotel vs Kossuth?

Debrecen Campus Hotel vs Kossuth?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van pár ilyen kérdés, de már mind pár éves.

Ismerős a Kossuthot javasolja, mert ő ott van és azt ismeri. Viszont a Campuszról azt hallottam, van lehetőség 1 ágyas szobára. Ez érvényes az elsőévesekre is? Valakinek tapasztalat?

És kolis jelentkezésnél te választhatod ki, hogy hány ágyasba (2 vagy 3) akarsz menni, vagy ahova beraknak, oda kerülsz?



2019. ápr. 19. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsősként nem kerülhetsz 1 ágyas szobába, oda csak tisztán tanulmányi eredmény alapján lehet bekerülni felsőbb éveken.


Hasonlóan, mint a felvételinél, itt is sorrendet kell felállítani, jelölheted a 2 ágyas szobákat is a standard 3 fősek mellé. Viszont oda jóval magasabb lesz a bekerülési ponthatár.


(Érdemes abba a kollégiumba jelentkezned, amelyik a legközelebb van az óráid helyszíneihez.)

2019. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! A Campus csak az 1 ágyas szobákért tetszett, így Kossuth lesz.
2019. ápr. 19. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kossuthban is vannak 1 ágyas szobák :D

A szabály ugyanaz rájuk.


[link]

2019. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"(Érdemes abba a kollégiumba jelentkezned, amelyik a legközelebb van az óráid helyszíneihez.)" - ez az egyik leghasznosabb tanács, majd rájössz hogy miért...:)
2019. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem a messzeség addig nem érdekel, míg ésszerű távolságon belül van. Nekem az fontosabb, hogy milyen környezetben lakok, mint az, hogy 5 perc helyett 20 percig tart beérni órára. Lehet, furán hangzik, de én nem bánom a tömegközlekedést, vagy csak a hosszabb sétát, még a reggeli csúcsot sem. Zenét hallgatok, meg gondolkozok...
2019. ápr. 21. 11:03
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia. A campus kolit nem javaslom. Persze, szép meg minden. De szombatonként lagzikat tartanak, amik iszonyatosan hangosak. Zárt ablak mellett is, és ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni. Szegény portáslányt hiába zaklatom, a násznép nem bír magával. És nem csak egyszer egyszer fordul elő. Államvizsga előtti hétvégén pont emiatt nem aludni, nem olyan jó móka. :)
2019. jún. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!