Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi napján hányás,...

Érettségi napján hányás, hasmenés?

Figyelt kérdés

Ma úgy keltem, hogy hánytam és ment a hasam, kB 3-4x megyek 1 órában wcre. Fel sem bírok kelni...

Mi lett volna ha ez egy héttel később van?

Fizettem az érettségiért, akkor buktam volna azt 70 ezer forintot? (magyar - töri emelt)


2019. ápr. 29. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Mi a szerenádon kaptunk el valamilyen fertőzést. A fél osztály hányt, ment a hasa. Volt aki kórházban kapott infúziót, megírta a dolgozatot, aztán ment is vissza egy újabb adagért.

Tapasztalatból mondom, betegen is simán meg lehet csinálni.

2019. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ia ha olyan gaz kersz egy egy hanyascsillapito injekciot es beveszel valami szent az fogja a szekletet..

Hajra es jobbulast

2019. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Ezt hívják szívásnak. Nem nagyon lehet mit csinálni vele.
2019. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta rakerdeztem hivatalos helyen, ha fel nem róható ok miatt nem tudok ott lenni, pl betegség miatt akkor októberben ingyen újra csinálhatom
2019. ápr. 29. 23:10
 5/5 anonim válasza:
És mi történt
2019. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!