Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha 11 pontom lesz...

Szerintetek ha 11 pontom lesz (remélhetőleg) matek érettségin a tanár szerezz nekem egy pontot, hogy mehessek szóbelizni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írtál semmit se akkor legálisan nem fog tudni neked szerezni egy pontot.
2019. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Hogyan akarsz szóbelizni, ha még a legegyszerűbb feladatokat sem tudtad megoldani? Ne hidd, hogy az könnyebb lesz, sőt.


Egyébként nem fog tudni a tanár "pontot szerezni" neked, mert a javításokat felülvizsgálja az érettségi elnök és egzaktul le van írva, hogy mire adhat/nem adhat pontot a javítótanár. Kis túlzással mondhatnám azt is, hogy feleslegesek a javító tanárok, mert úgyis utasítások alapján javítják ki, amit egy gép is meg tudna tenni.

2019. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha jófej akkor lehetséges. Én 2012-ben érettségiztem, nekem 1 pont hiányzott a jobb jegyhez -igaz nem ketteshez- de amikor odamentem hozzá, hogy nem lehetne-e esetleg valamit tenni a dologért, akkor kb.arcon röhögött, hogy hát lehetne, de így jártam....találtam is 1 pontot amikor kikértem és átnéztem, de azért nem érte volna meg a fellebbezéssel járó macera. Úgyhogy, ha rendes és kedvel, akkor talán. De őszintén szólva én a te esetedben nem adnám meg. Ha a minimumot nem tudtad elérni, valószínűleg semmit sem tudsz.
2019. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha mindenhova írtál ahova tudtál és normális, akkor biztos megpróbál jól pontozni s keresni egy pontot. Nyílván ha tud... Reméljük a legjobbat :)
2019. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én érettségiztem, az egyik osztálytársamnak 24 pontja lett és ugye 25-től 2-es. Az első része nem volt nehéz, hogy legalább 12 pontod ne legyen.
2019. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is csak a 12-ben bízok, sose ment a matek...

Nyugi, ha legalább a feladatok háromnegyedénél próbálkoztál lesz 12 pontod.

2019. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!