Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira milyen érettségikkel...

Orvosira milyen érettségikkel jutottatok be?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 16:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
8%

"Orvosira milyen eredményekkel jutottatok be?"

"Orvosira milyen érettségikkel jutottatok be?"


A kettő között van különbség, azért te is észreveszed. Ha az érettségiről beszélünk. Akkor az érettségi eredményekből létrejött felvételi pontszámról van szó. Ha az eredményekkel akkor belevehetjük mind a két féle pontszámítási módszert. De akkor a kedves #2 válaszoló leírhatta volna azt is, hogy én igen ebben az évben ebből a tantárgyból ilyen eredményem volt, mert azzal, hogy leírta az érettségit és csak ennyi adat birtokában vagy, egy ember ide jön a kérdést értelmezve és a választ meglátva, arra következtethet, hogy azzal a pontszámmal bizny nem jutott volna be. Lehet, pontosítani is a dolgokat. De pontozzatok lefelé nyugodtan, ez gyakorin úgy is szokás...

2019. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
20%

“De nem dupláztam agyas.”

Először is, megköszönöm, hogy ilyen okosnak tartasz lOl, másodszor meg senki nem mondta, hogy dupláztál. Te reagáltál vki más válaszára úgy, hogy nem tudod, hogy jött ki a 422, én csak erre válaszoltam...


Harmadrészt, zárójelben pedig megjegyzem, hogy az első hozzászólásodban nem írtad, hogy hogy jutottál be, nem mellesleg a jegyeidet se írtad, szóval miből is kellett volna kitalálni, hogy nem dupláztál?

2019. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
70%
Válaszoltam a kérdésére, erre random emberek támadnak le; ha már itt tartunk, a válaszomból egyúttal az is kiderül, hogy milyen érettségik kellenek. Ezen kívül azzal is tisztában vagyok, hogy duplázással számolta ki az a valaki a 422-t, de automatikusan az a pontszámítási módozat jön szóba, amelyikkel több pontod van, ezért nem vágtam, hogy miért kell kötekedni. Őszintén, muszáj ezt ennyire túltolni? :D
2019. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
14%
Én csak megjegyeztem, hogy azzal, hogy kerültél be, mert honnan a jó fenéből kell tudnunk, hogy te csillagos ötös voltál végig? A kötekedést onnanstól kezdtétek ti. Erről ennyit.
2019. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kötekedésből, de orvosira csak úgy jutsz be, ha emelt kémiát vagy fizikét és emelt biológiát nézik. A többi nem számít. Nem kötekedésből...."


He? Nyilván nézik, mivel azok a kötelező tárgyak. De nem csak duplázós módszer létezik. Nem értem minek szól bele valaki, ha fingja sincs róla:D

2019. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
14%
Én nem jutottam be :(
2019. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
84%
De ne add fel!
2019. máj. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Én? :)
2019. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ha te nem jutottál be :D
2019. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
77%

Emelt kémia:82%

Emelt biológia:86%

Közepeim:80-91%között voltak

2019. máj. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!