Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira milyen érettségikkel...

Orvosira milyen érettségikkel jutottatok be?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 16:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
76%

LoL, vannak itt gondok egyesekkel... :D

Annak idején én rossz közép érettségi átlaggal, és rossz emeltekkel kerültem be. Az volt a szerencsém, hogy mindig is kitűnő tanuló voltam, és az jól megdobta a pontjaimat.

Azért szerintem erős az a kifejezés, hogy “kihullott”... Elég degradáló, nem gondolod? Rengeteg ismerősöm esett ki az egyetemről, és rengeteg olyan is van, aki még mindig küzd, hogy túljusson a másodéven, és egyikőjük sem hülye, sőt ki merem jelenteni, hogy értelmesebbek is mint akik lassan lediplomáznak... Csak hát szar a rendszer, baromi igazságtalan és nem a megfelelő embereket ejti ki, az olyanokat, akik törtetnek és áttaposnak másokon, azt meg lazán átenged...

2019. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen igaza van az utolsó válaszolónak. Ahogy az egyik gyakorlatvezetőm mondta:a vizsga nem a tudást,hanem a vizsgateljesítményt méri.
2019. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
70%
Azért fogalmaztam úgy, hogy "kihullott", mert egy olyan diákra utaltam, aki előszeretettel hangoztatta, hogy neki ennyi meg ennyi pontja lett, innentől kezdve neki sétagalopp az orvosi, és lenézte azt, aki épphogy bejutott. Nekem akkor ez szörnyen ellenszenves volt, és elégtételnek éreztem, hogy pont a kevesebb ponttal bekerülő ért el sikereket, míg ő nem jutott túl az első éven. Kizárólag őt degradáltam le, vagy akartam ledegradálni, mást nem.
2019. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!