Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Igazságtalanul buktathatnak? Mit tehetek?

sziasztok, van egy olyan problémám, hogy egy utolsó éves tárgyból a tanárok ketté szedték kettő témára a számonkérést és az eredményes jegyhez mind a kettőnek sikerülnie kell. Az első téma meglett korábban, még a második témát el kellett hoznom erre a félévre vizsgakuruzsnak, a 2. téma is meglett több, mint egy hónapja voltam betekintésen, a neptunba be is írták a kettest. Viszont tegnap este kaptam egy mailt, hogy nincs meg a második téma. A vizsgaidőszak utolsó napja ma van, mert végzős vagyok. Ha netán megbuktatnának, mert az ő hibájukból elhagyták vagy elrontottak valamit a saját feljegyzésükben, mert gondolom a saját jegyzetük alapján írtak, hogy nekem ez nincs meg és nem a neptun alapján. Akkor milyen jogi lépésekre van lehetőségem? Megvan minden tárgyam jövőhéten államvizsgáznék, de ha megbuktatnak ebből a tárgyból, megy 3évem a kukába. Kérem segítsetek

Keress kérdéseket hasonló témákban: buktatás, iskola, jogilépés

máj. 17. 09:43  Privát üzenet  

A válasz

Sajnos a hatalom naluk van ezert nem lesz konnyu dolgod.

Ez olyan kb mintha a rendorseggel akarnal szembe menni.... Lehet hogy egy darabig tudsz kuzdeni de a vegen ugy is ok nyernek.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 17. 09:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem ilyen válaszokat várok, hanem h mit javasoltok pl közig per? egyébként betekintésen volt velem szemtanú szval látta a vizsgát ő is és a neptunban 30+napja dokumentálva van már a jegyem

# 2/2Időpont máj. 17. 11:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Gimiben a tanár megalázza, verbálisan bántja a tanulókat, és igazságtalanul értékel?
Az iskolában a testnevelo tanar igazsagtalanul viselkedik velem. (bőv. Lent) mit tehetnek?
Igazságtalanul csak engem vádolnak egy ügyben, és a szüleimmel akarják kifizetni egy osztálytársam kárát. Mi legyen?
Szerintetek is igazságtalanul állítja össze az iskolában a fizika tanárom a témazárókat?
Mit tegyek,1-est kaptam igazságtalanul?
Az egyetemeken, főiskolákon tényleg ennyire igazságtalanul osztályoznának?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!