Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazságtalanul buktathatnak?...

Igazságtalanul buktathatnak? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
sziasztok, van egy olyan problémám, hogy egy utolsó éves tárgyból a tanárok ketté szedték kettő témára a számonkérést és az eredményes jegyhez mind a kettőnek sikerülnie kell. Az első téma meglett korábban, még a második témát el kellett hoznom erre a félévre vizsgakuruzsnak, a 2. téma is meglett több, mint egy hónapja voltam betekintésen, a neptunba be is írták a kettest. Viszont tegnap este kaptam egy mailt, hogy nincs meg a második téma. A vizsgaidőszak utolsó napja ma van, mert végzős vagyok. Ha netán megbuktatnának, mert az ő hibájukból elhagyták vagy elrontottak valamit a saját feljegyzésükben, mert gondolom a saját jegyzetük alapján írtak, hogy nekem ez nincs meg és nem a neptun alapján. Akkor milyen jogi lépésekre van lehetőségem? Megvan minden tárgyam jövőhéten államvizsgáznék, de ha megbuktatnak ebből a tárgyból, megy 3évem a kukába. Kérem segítsetek

#iskola #buktatás #jogilépés
2019. máj. 17. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a hatalom naluk van ezert nem lesz konnyu dolgod.

Ez olyan kb mintha a rendorseggel akarnal szembe menni.... Lehet hogy egy darabig tudsz kuzdeni de a vegen ugy is ok nyernek.

2019. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem ilyen válaszokat várok, hanem h mit javasoltok pl közig per? egyébként betekintésen volt velem szemtanú szval látta a vizsgát ő is és a neptunban 30+napja dokumentálva van már a jegyem
2019. máj. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!