Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyankor mit lehet tenni, ha...

Olyankor mit lehet tenni, ha szóbelin pofára osztja a jegyet a tanár? Mire lehet hivatkozni, hogy én ezt, meg azt elmondtam? Állítólag az ott leírt jegyzetemre nem lehet. Milyen szervezet foglalkozik ezzel?

Figyelt kérdés

#OKJ #feljelentés #Alkalmatlan "tanár"
2019. máj. 24. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szóbelin a tanàr mellett ül egy vizsgabizottság plusz egy független elnök. Nem osztogathat pofára, mindenki hallja, amit elmondasz.
2019. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha diák-tanár konfliktus van, és a biztos a kollégája mellé áll? Őt nem érdekli, hogy egy jött-ment diák milyen jegyet kap, a kolléga javasolt egy jegyet. Ennyi. Ez egy OKJ-s képzés. Egyetemen is van ilyen, itt miért ne lehetne?
2019. máj. 24. 11:07
 3/21 anonim ***** válasza:
Kérjed azt, hogy független bizottság előtt tehesd le a vizsgát.
2019. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

Ha VELED ilyen történik, akkor a hoba BENNED VAN, nem tanulad meg rendesen az anyagot.

Olyan ugyanis nincs, hogy egy BIZOTTSÁG elött azért adjanak rossz jegyet vagy buktassanak ki, mert a tanárod nem kedvel!


Az ilyenre CSAK AZOK szoktak hivatkozni, akik nem képesek beismerni saját maguknak, hogy ök a hibásak!

2019. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ez sajnos nagyos is benne van a közoktatásban, hogy a tanár nem vehető elő ilyenkor, se a bizottság. Három szó: szolidaritás, kapcsolatok, ego.
2019. máj. 24. 11:43
 6/21 anonim ***** válasza:
A vizsgabizottságban van egy független elnök, aki nem a tanárok "cimborája".
2019. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem lehet bizonyítani azt, hogy valaki független. Hogy bizonyítod? Honnan hozzák a Holdról?
2019. máj. 24. 12:02
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezö: Ha MINDENKINEK az a véleménye, hogy ilyen nincs, te meg kötöd az ebet a akórhoz, akkor egyértelmüen VELED van baj!


Mellesleg ha bármit is bizonyítani akarsz, akkor NEKED kell bizonyítani, hoyg a bizottság/elnök kapcsolatban ban a tanárral, nem nekik a fordítottját!


Ahelyett, hogy itt hözöngsz, ezt az idöt is fordítsd tanulásra és akkor nem lesz ilyen problémád.

2019. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%
Tevedesben vagy, NEKED kell bizonyitanod, hogy van kozottuk kapcsolat, torveny szerint is es logika szerint is. Az, hogy mi nincs, bizonyithatalan.
2019. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sok lúd disznót győz alapon megy az igazságszolgáltatás? Igen, én is így tudtam. Hogy bizonyítsam, béreljek fel egy detektívet, vagy legközelebb kamerastábbal menjek szóbelizni, hogy tudjam bizonyítani a jogszerűtlen eljárást? Ne vicceljünk már, senkit nem érdekel az ilyen, utána se járnak. Ez benne a szomorú.
2019. máj. 24. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!