Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Hogy küzdjem le a félelmem a diplomamunka védésnél? Minden tanár ott lesz aki fontos én pedig nem vagyok jó előadó és eléggé tartok tőle hogy felsülök.

máj. 20. 20:18  Privát üzenet  

A válaszok
Csinálj ppt-t. Ha te is látod miről beszélsz könnyebb. Amúgy ne gondolj nagy dolgokra. Pár dolgot elmondassz és válaszolsz a kérdésekre.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 20. 21:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt mar csinaltam csak a legtobb diagramm es abraelemzes. Csak ugye a tanarokat is nezni kellene kozben meg beszelni is...arrol nem is beszelve miket kerdeznek majd a vegen.

# 2/6Időpont máj. 20. 21:19 Privát üzenet
Pedig azt tudod, hogy mit kérdeznek. A belső és a külső bíráló kerdez 2-2 kérdést, amit még a záróvizsga előtt megkapsz.

# 3/6Időpont máj. 20. 21:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nalunk mashogy megy a dolog.:)

Elmondjuk 10 percben aztan attol fuggoen melyik tanar erez ra kesztetest az kerdez. Sajnos elore nem mondjak meg.

# 4/6Időpont máj. 20. 21:29 Privát üzenet
mintha én írtam volna a kérdést, milyen szakon vagy és mikor lesz?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 22. 14:04 Privát üzenet
Hát akkor jelentsd az Oktatási Hivatalba, mivel ez nem úgy működik. A kérdéseket előre ki kell adni.

# 6/6Időpont máj. 22. 14:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha amiatt mivel a tanarom nem igazan foglalkozott velem nem tudom leadni a diplomamunkam akkor jovore fizetni kell hogy vedjek es zarozzak? A tobbiek is igy jartak de amugy...
Az a 4-5 tanár aki bent van szakdoga/ diplomamunka védésen tényleg elolvassa azt a sok 60-80 oldalas dolgozatot?
Jogos a félelmem hogy felsülök majd a diplomamunka védésen? Alig vagyunk páran annak fele tdk dolgozattal megy van aki már az elemző résznél 80 oldalt írt. Félek hogy ciki lesz...
Ti mit gondoltok arról, hogy 1,5 órásak az egyetemi órák?
Diplomamunka es szakdolgozat elokeszito targyra mennyire adjak meg az otost? Vizsgak miatt nem tudtam eddig irni csak magat a temat az irodalmakat es a dolgozat felepiteset sikerult letisztazni.
Hol lehet elérni a leadott szakdolgozatokat és diplomamunkákat nyilvánosan?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!