Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy mukodik ilyenkor a...

Hogy mukodik ilyenkor a pontszamitas?

Figyelt kérdés
Eloszor is, nem az iden, hanem jovore megyek egyetemre. A kinezett iskola angol emelt szintu erettsegit, tortenelem kozepet vagy emeltet ker. A kozepem kb 15-18%-kal tobb, mint amilyen az emeltem lesz, ilyenkor eleg, ha latjal, hogy van emeltem, de a kozeppel szamolnak? Ezzel az erettsegivel a kotelezo nyelvvizsga es az emelt is ki van pipalva, csak nem mindegy, hogy a 90x pontot vagy a 70x pontot duplazzak
2019. jún. 5. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha emeltet kér emeltel szàmolnak.
2019. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy jól értettem-e de ha angol emeltet kér akkor azt is fogják nézni, számolni
2019. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jo... :( koszonom!!
2019. jún. 5. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha viszed az Angol emeltet (90)+ töri közepet (90) akkor lesz mondjuk 360 pontod.

Ugyanígy Angol emelt( 90) + töri emelt (70) + 50 plusz akkor lesz 370 pontod.

Bizonyára a jobbal fognak számolni.

2019. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ertem a valaszodat, mert nem kapcsolodik a kerdesemhez
2019. jún. 5. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem volt egyértelmű számomra,hogy az Angol vagy a történelem számodra a kérdéses.

Ha van Angol emelted és közeped,és az emeletet kérik,akkor nyilván azzal fognak számolni. Ha középpel dupláznál(90) akkor lenne 180 pontod,ha emelettel (70) akkor 140+50=190, így láthatod hogy amúgy is jobban megéri így számolni,mivel a +50 csak ebben az esetben jár.

2019. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem az egeszet, hogy nem az idei, hanem a jovo evi pontszámítás erint, amikor egy emelt meg egy nyelvvizsga is kotelezo
2019. jún. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!