Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvehetnek e németesként...

Felvehetnek e németesként angol kéttannyelvűbe?

Figyelt kérdés
Most hetedikes vagyok, eddig németet tanultam de angol kéttannyelvűbe szeretnék menni. A suliban,amit kinéztem (sőt mindegyikben) nézik a 8. félévi és 7. évvégi angol jegyet, de nekem ugye olyanom nincs.. Egyébként jártam külön angolra, és szerintem elég lenne az angoltudásom a szòbelihez, de a jegy miatt nem tudom hogy egyáltalán megpróbáljam e. Valaki tudna tanácsot adni hogy ilyenkor mi a teendő?
2019. jún. 5. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj, vagy a szüleid/tanáraid segítségével írjatok egy levelet a sulinak, hogy nagyon szeretnél odamenni, magánúton tanultál angolt, viszont ezt láttad a felvételi tájékoztatóban, akkor mi a teendő.
2019. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor ezeknek a suliknak van egy 0. osztálya, ahol megtanítanak angolul; tehát, ha úgy mész oda, hogy egy betűt nem tanultál volna angolul se gond.
2019. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár lehet buztaságot írok, én egy bizonyos nyelvi kéttannyelvűt ismerek és ott volt így, hogy aki nem beszélte a nyelvet, nem tanulta iskolában a nyelévet is jelentkezhetett oda.
2019. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kéttannyelvűbe jártam,előtte volt szóbeli is,én németül csináltam azt is. Mindegy volt milyen idegen nyelven,csak azt nézték van e nyelvérzéke az embernek.
2019. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat!Egyebkent a szolnoki Varga Katalin Gimnaziumrol van szo.
2019. jún. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!