Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valaki aki nagy valószínűs...

Van valaki aki nagy valószínűséggel 2019-ben Kecskeméten NJE-GAMF-on fog tanulni?

Figyelt kérdés

Ha igen, és első helyen jelöltétek, akkor milyen szakon?

Van aki albérletbe tervez menni?

Aki esetleg már ide jár, mi a véleménye róla?


Köszönöm!



2019. jún. 9. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ott tanulok. Nem a legjobb Egyetem. Ha tehettem volna máshova megyek. De mostmár elvégzem, mert már csak egy félév van. Aztán tanulok mást máshol, mert amit itt tanítottak az egy kalap kakit nem ér.


HB koli jó, de hosszú távon nem. Lővei kaki. Albérlet sokkal jobb és nem is drágák. Én 30 ert vagyok albiba és hárman vagyunk külön szobákban.


Ha akarod írj privátot és beveszek az egyetemi csoportokba facebookon

2019. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg ott fogok tanulni. Üzemmérnök-informatikára jelentkeztem. Én nem megyek albérletbe, Budapestről járok be.
2019. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Budapestről fogok bejárni mérnökinfóra
2019. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!