Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi idő alatt kell tanárnak...

Mennyi idő alatt kell tanárnak feltöltenie a vizsga edményét Neptunba? (ELTE)

Figyelt kérdés

Van valamilyen határidő, hogy milyen gyorsan kell feltöltenie az eredményt? Mert egy letölthető dokumentumban 5 munkanapot láttam...

Lassan több mint egy hete írtuk a vizsgat, a következő időpontja meg kedden lesz, és jó volna tudni, hogy kéne a készülni.



#egyetem #határidő #vizsga #ELTE #Neptun #vizshaidőpont #vizsaga javítsd
2019. jún. 14. 02:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Irj a tanarnak! Amikor nekem surgosen kellett a jegy, szoltam neki mikor beadtam a vizsgamat, es be is irta masnap. Emberbol vannak a tanarok is.

De nem tudom, hogy van-e szabaly a jegy beirasara... Volt nekem olyanom is, hogy 1,5 hetig huzta az oktato a jegy beirasat:)))

2019. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
TVSZ-be keresgélj. Valahol le van írva például, hogy a szóbeli vizsgát aznap az írásbelit meg 3 napon belül. Legalabbis nalunk megvolt adva. Az, hogy mindenhol így van azt nem tudom, ezért fusd át gyorsan.
2019. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ja. Most látom, hogy tálaltál olyat, hogy 5 munkanap. Akkor a tanárnak írj vagy menj be személyesen. Ha nem válaszol akkor a tanulmányi osztályra.
2019. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül 9 nap után felkerültek... :P
2019. jún. 15. 02:51
 5/11 anonim ***** válasza:
utólag visszadátumozva is beírhatja akár 1hónap után is. nekünk volt rá példa.
2019. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neptun üzenetet kapsz a jegy beírásra. Tehát hiába írná be visszadátumozva, van rá bizonyíték, hogy mikor írta be. Nem tud így trükközni. Ha így tenne azt lehet jelenteni.
2019. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
normális hallgató nem jelenti fel a professzorát ezért.
2019. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Normális hallgató aki 1 hónap után sem látja a jegyet és visszadátumozva írja be a tanár az igen is jelenti a tanulmányi osztályon, a tanszék vezetőnél, az oktatási igazgatónál a dékánnál vagy a rektornál és még a HÖK-nek is szólhat.


Gondolj bele. Utolsó félév egy vizsga van csak hátra. December elején elmegy, mert januárba államvizsga. Az abszolválást még előtte kell. Meg van adva meddig lehet. A tanár nem írja be a jegyet így kicsúszott az abszolválásból, tehát lemaradt az államvizsgárol. Nem véletlen van megadva, hogy mennyi ideje van beírni a jegyeket, már csak a javítási lehetőségek miatt is.

2019. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

bár igaz mi jóban voltunk a tanárainkkal , itt kb baráti volt a hangulat.

nem a kijavítás tartott 1 hónapig hanem, hogy a neptunba beírják. persze ha fontos volt már másnap benn volt.

2019. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as! Normális hallgató szól a tanárnak, hogy az abszolváláshoz kell a jegy, és írja be, amint lehet. Ők is emberek, meg lehet velük beszélni. És hidd el, egyikük sem szeretné, hogy ne tudj lezáróvizsgázni.

Én is szóltam az egyik (szigorú, ráadásul nehéz tárgyat tanító) tanáromnak, hogy legyen szíves beírni a jegyet, mert sűrgős. Másnap bent volt a Neptunban, mert előre vette a dolgozatomat.

2019. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!