Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon kétségbe vagyok esve....

Nagyon kétségbe vagyok esve. Az egri Eventusba fogok menni és az utóbbi időben nagyon sok negatívumot olvastam/hallottam róla. Tudnátok segíteni? (tanácsokkal stb. )

Figyelt kérdés
Amikor szóbelin voltam minden ki volt cicomázva,takarítva meg minden. A diákok közül szinte senkit nem láttam. Voltam az Egri csillagok rajzversenyen is ahol szintén minden teljesen jónak tűnt. És az utóbbi pár napban kezdtem úgy igazán kutakodni a neten, meg kérdeztem meg embereket akik oda jártak arról, hogy milyen volt. Mindenhol csak azt hallottam, hogy a kolesz és a vezetőség borzalmas. Valamint a rendszeres tanár leváltásokról, sőt még arról is hallottam, hogy valójában nem is olyan jó suli mint ahogy mutatja magát. KÉRLEK SEGÍTSETEK.

2019. jún. 21. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem oda jártam, de sajnos nem sok jót hallottam róla. Ha nem jön be, egyszerűen átiratkozol egy másik középiskolába.
2019. jún. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyílt napon van wc papír és fűtés, sose legyél naiv.
2019. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja és miután fizettél, mindent megtesznek, hogy bent is maradj, nincs olyan hogy váltás. (teljes közelről tapasztaltam)

Ha koleszos vagy és utánna albérletet választod, nem mehetsz ki saját lakásba. Bármennyi éves lehetsz.

2019. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mennyit kell fizetni az Eventusba?
2021. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Múltkor 150ezer volt akik nem kolisok, akik kolisok 100ezer
2021. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
És mikor kell fizetni? Hónaponként?
2021. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor bejelentkezel azonnal, vagy pl addig zaklatnak míg fel nem emelik, vagyha tartozasod van kirugassal fenyegetnek, meg pluszkoltseggel
2021. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Oda jártam egészen egy évig. Tényleg nagyon nehezen akarnak elengedni. Tapasztalataim végett viszont én is jobbnak láttam ott hagyni ezt az iskolát. Mindent megtesznek, hogy ott tartsanak, de nem erőszakoskodhatnak ne aggódj. Ha hetek, hónapok után is úgy látod, hogy nem tetszik bármikor válthatsz.:)
2021. nov. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!