Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most végeztem gimiben, munkát...

Most végeztem gimiben, munkát szeretnék vállalni, nem halasztok és ha minden jól megy felvesznek az egyetemre. Most akkor aktív vagy passzív hallgatói jogviszonyom van?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ameg nem iratkozol be addig aktív jogviszonyod van a regi iskoláddal ez a gimi. Ha nem vesznek fel okt 31. lejár a gimis diákod akkor mar nem lesz semmilyen.
2019. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulói jogviszonyod van, nem hallgatói. Középiskolában nincs olyan, hogy aktív/passzív. Mivel leérettségiztél, ezzel befejezted a tanulmányaidat, vagyis megszűnt a jogviszonyod. Ettől függetlenül a diákod október 31-ig érvényes, addig biztosított is vagy, illetve szövetkezeten keresztül is vállalhatsz diákmunkát.
2019. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőt, a hallgatóit elírtam és pont hogy a regisztrációkor kérte az egyik szövetkezet

mentek a zöld kezek

2019. jún. 22. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!