Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lesz akkor a felvételi...

Hogy lesz akkor a felvételi és az emelt érettségi jövőre?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy egy emelt kötelező. De annak az emeltnek a felvételi tárgyak egyikének kell lenni? Teszem azt az egyetem kéri a matekot és az informatikát én pedig egy harmadik tárgyból pl. angolból emeltezek, akkor nekem így ki van pipálva az emelt és felvehetnek vagy muszáj matekból vagy infóból emelteznem?

Több tanárt kérdeztem és mindenki mást mond, a neten se sikerült egyenes választ kapnom.



2019. jún. 25. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
csinálsz egy emeltet és jelentkezhetsz bármilyen szakra, de +50 pontot csak akkor kapsz ha az az egyik felvételi tárgy
2019. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az adott szakon feltételként megjelölt érettségi tárgyakból kell emelt szinten legalább egyet teljesíteni.


[link]

2019. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!