Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes leköltözni szegedre...

Érdemes leköltözni szegedre (SZTE) egy BTK anglisztika szak miatt, vagy válasszam inkább a KRE-t vagy a PPKE-t?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok..

2019. jún. 28. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes :/ nem tudom hogy később mik a terveid a diplomáddal, de ha maradni akarsz oktatni egyetemen, akkor érdemes ott ami az alma matered.

Ha esetleg meg idegenvezető vagy hasonló turizmussal foglalkozó irányba mennél, akkor Budapesten több a lehetőség.


Szeged mellett az szól, hogy nagyon szép, olyna mint egy kis ékszerdoboz a Tisza partján, én is nagyon szeretem, de realitása annak hogy ott érdemesebb lenne elvégezni az anglisztika szakot nem látom :/

2019. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Vannak egyetemek, meg vannak tudományegyetemek.
2019. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szegeden elég rossz az anglisztika, akkor már inkább Debrecen, vagy maradj a fővárosban, szerintem az optimálisabb és otthonosabb is neked.
2019. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyere Miskolcra! XD
2019. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb kaland egy másik városban egyetemre járni, mint ahol laksz. Új impulzusok érnek. De ha csak a szakot nézzük, nem hinném, hogy jobb a presztízse bárhol is, merthogy ez az anglisztika szak eleve nem nagyon keresett később a munka világában, vagy tévedek?
2019. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem azért valamennyire mégis. Elvégre fordítók mindig kellenek, nem?
2019. júl. 13. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!