Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "Pontszámítás indoka: Középfok...

"Pontszámítás indoka: Középfokú végzettséget igazoló érettségi eredmények hiányában pontszám nem számítható", 0 pontom van. Ez mit jelent? Valami adat hiányzik vagy nem teljesítettem valamit?

Figyelt kérdés

Mindenből ötös lettem érettségin, BGE-re jelentkeztem gazd-menre.

Ugye nincs semmi baj, és ez csak azt jelenti, hogy még nem dolgozták fel az adataimat? :( mit tegyek?


2019. júl. 3. 23:48
 1/6 Thispain ***** válasza:
Ha nem értettem félre, nincs középfokú végzetséget igazoló éretségid, vagy nem nézték meg hogy van-e.
2019. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Bizonyára elktronikus zavar keletkezett a rendszerben. Nem látják az érettségidet. Múltkor volt hasonló kérdés, én ajánlottam hogy bescannelve töltse fel az illető, vagy postán küldje be azt. Utána még engem pontoztak le. Lehet, hogy én vagyok maradi, vagy még az én időmbeli régi rendszerben gondolkodom, de ez van.

Most már sokminden elektronikus úton történik, aztán azt hiszik hogy ez a tökéletes megoldás, pedig látjuk hogy nem. De ez még csak a bevezetés. Amikor még a fiam egyetemre járt (befejezte már néhány éve) ő pl. panaszkodott a neptun-rendszerre elég sokszor, több szaktárssal együtt. Szóval ez csak a kezdet, ami most van. Innentől hozzá kell szokni az elektronikus rendszer kínlódásaihoz.

Mondjuk akárhogy is vesszük, mindig van buktatója a rendszernek. Még az én időmben, a 70-es években akkor is volt félreadminisztrálás. Bár akkor minden papíralapon működött. Olykor órákat is vártunk, hogy be legyünk jelentkezve egy-egy adott kurzusra. Szóval fel a efejjel, tessék ebben a mai modern rendszerben gondolkodni.


Sikeres felvételt kívánok és jó tanulást!

2019. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ezt írja. Elvileg először feldolgozzák, majd a következő napon láthatod a pontjaidat. Azt, hogy feldolgozták-e, az első oszlop utolsó sorában láthatod a “Közhiteles nyilvántartásokból származó információk” pontban. :)

Nekem már nagyon rég fel volt töltve az iskola által (szóbeli második napja, 18.) és csak ma jelent meg. Teljesen megértelek egyébként, nyugtató lenne látni, hogy minden megvan.

2019. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: Nekem ott csak a nyelvvizsga van, hitelesitve, erettsegirol semmi info
2019. júl. 4. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Sokaknak nincs még fent. Mint írtam, tegnap jelent nekem is meg, ma már van pontom. Elvileg csak akkor kell feltöltened neked (mint a középiskolai bizit), ha 2006 előtti az érettségid. Én feltöltöttem, mert nem olvastam el figyelmesen, de azt még nem is dolgozták fel.

2019. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt végül?
2020. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!