Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti milyen karriert választanátok?

Ti milyen karriert választanátok?

Figyelt kérdés

Jelenlege egyetemre járok. Gépészmérnöknek tanulok már 3 éve.

Van egy két tárgyam amivel el vagyok csúszva már lassan 2 évet csúsztam. Nem szeretném feladni!

Mit, hogyan csináljak szerintetek a továbbiakban, hogy később ha végzem akkor legyen munkahelyem.



2013. márc. 2. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Tanulj nyelveket, hogy használható nyelvtudásod (nem papírod!) legyen, mire állást keresel. És amíg egyetemista vagy, addig menj el gyakorlatra (a legtöbb gyakorlati helyhez szükséges az aktív nappali hallgatói jogviszony), és ott szerezz minél több tapasztalatot, szakmai ismerettséget.


Ha megvan a diploma+nyelvtudás+tapasztalat, nem lesz problémád gépészmérnökként elhelyezkedni.

2013. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás menjen még mellé de amúgy nagyon jól fizető hiányszakma. Fel ne add!
2013. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemre jársz már 3 éve és magadtól nem tudod rá a választ. És még te vagy az értelmiségi ember??? Na ne röhögtess.
2013. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Muterom is ugyanilyen stílusú mint te vagy, kedves utolsó válaszoló.

Ő is ugyanilyen stílusban áll hozzám amikor megmondom a véleményem valamiről.Ő is ugyanevvel jön, hogy: "Te jársz egyetemre, én nem vagyok olyan okos mint te."


Nem mondtam, hogy értelmiségi ember vagyok.

Csupán kíváncsi vagyok mások véleményére, tapasztalatára.

Tudod, nem csak a magam feje után megyek.

Aki kíváncsi valamire az általában kérdéseket szokott feltenni, aki nem kérdez az ugyanabban a helyzetben marad ahol van.


Természetesen van tervem a későbbiekben. Nyelvvizsgát se azért csinálom mert itt leírták.

Én csak tapasztalatokra véleményekre vagyok kíváncsi a témával kapcsolatban.

2013. márc. 2. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!