Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-HHK néhány kérdés? (Sürgős)

NKE-HHK néhány kérdés? (Sürgős)

Figyelt kérdés

1. Milyen a hallgatói élet? Kilehet járni a városba?Néhány infó a minden napokról?

2. Hogy néz ki az alapkiképzés? Mikor kell oda menni, ha felvettek?

3. Alapkiképzés után egyből megyünk vissza a Zrínyi Miklós laktanyába?

4. A laktanyán kívül lesznek óráink a Ludovika Campuson?



2019. júl. 10. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Az alapkiképzés augusztus 21.-én kezdődik és mostmár csak 5 hetes lesz. Alap dolgokat tanulsz meg, pl lövészet, alaki, stb bár eddig 10 hét volt, ez az 5 nem tudom mire lesz elég. Alapkiképzés alatt a laktanyában is lesztek illetve lövészeten, menetgyakorlaton elmentek valahova (mi Ócsán és Táborfalván voltunk) bár olyat is hallottam hogy nem is alszanak már kint, ezt nem tudom, ez a "rövidített" rendszer homályos nekem picit. Eskü után jön az "egyetemi élet" 5.30tól 4ig van "programod" utána 9ig azt csinálsz amit szeretnél, kimehetsz városba stb. 9kor esti sorakozó. Nekünk egy óránk se volt az Orczyban, mind a laktanyában volt. Néha vannak közös egyetemi bulik, olyankor kapunk késői kimaradást. Tőled fugg hogyan érzed magad, én nagyon szeretek ide járni :) ha bármi kérdés van, nyugodtan írhatsz privátot is :)

2019. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most vagyok alapkin. És Izbégre valamint Ócsára kell kimenni...Izbégen nem kellett kint aludni de Ócsàn igen.
2019. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!