Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing szak hol a legjobb? Szerinted megéri elvégezni?

Figyelt kérdés
Marketinget szeretnék tanulni. Ami online elérhető tanulgattam már (Google kurzusok, stb.) Van értelme egyetemre is menni ebből? Mit tanítanak ott, ami miatt megéri? Ha egy nagyobb cégnél helyezkedek el, mennyi lehet egy átlagos fizum? Ismertek marketingest, milyen tapasztalatai vannak?

2019. júl. 12. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg ezért egyetemre menni.

Olvass minél frissebb anyagokat, gyakorolj (ha lehet, saját vállalkozással, saját hirdetésekkel).


Fizuban nem tudok, talán nem is lehet számokat mondani, mindenesetre minél felkészültebb, tapasztaltabb és kreatívabb egy marketinges, annál magasabb bérre számíthat.

Én legalábbis ezt láttam, amikor online marketingesként dolgoztam.


Úgyhogy ez legyen a cél.

2019. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Saját vállalkozásban vagyok most is. De ha el akarnék helyezkedni másnál, felvennének végzettség nélkül is?
2019. júl. 12. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Munkahelyeken többet számít a tapasztalat, mint a végzettség, kivéve, ha kötelező hozzá.
2019. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!