Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok mi történt olyankor,...

Nálatok mi történt olyankor, ha tesire elfelejtettél tesicuccot és/vagy cipőt vinni? Ez általánosban vagy gimiben történt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 17:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk gimiben 4 tesitanárunk volt és nem emlékszem mindegyik tanár módszerére, de volt, akinél 3 alkalom után 1-es járt, meg olyan is, aki nagy ügyet csinált belőle és leállt veszekedni.

Hozzáteszem, ez az "elfeljtettem" elég átlátszó volt és nyílván a tanárok is átláttak rajta, de persze akadt, aki tényleg így járt, de legtöbbször csak ürügy volt.

2019. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 zsofimágus válasza:
93%
Általánosban zokniban és ruhában kellett tesizni, gimiben pedig a tanár nem is foglalkozott velünk. Aki átöltözött az tesizett, aki nem az nem
2019. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

Altalanosban nem nagyon volt belole problema, jo fej volt a tesi tanar, szerettunk is az orajara atoltozni, szoval nem gyakran fordult elo, hogy valaki direkt el akarta volna sumakolni. Ha valakinek felmentese volt, azt neha megkerte, hogy menjen el boltba, hogy vasaroltasson maganak ezt azt. :D

Emlekszem, valamikor atoltoztem, de picit rosszul voltam. Es a tanar ur eszre vette rajtam, mondta nyugodtan oltozzek vissza es uljek le.


Gimiben mar heti 5x volt tesim, ez mar kemenyebb volt, nem is szerettem. Nalunk havonta egyszer be lehetett jatszani, hogy megjott, kulonben mas egyeb indokkal a strigulakat huzta, az elso haromnal csak a 3.nal, utana pedig (4.,5. strigula, stb) kaptal egyest. Hat, en inkabb ilyenkor kertem valakitol kolcson tesicuccot, ha otthonhagytam az enyemet. Viszont a "megjott" kartyat altalaban olyankor jatszottam ki, amikor valami olyan doga elott volt tesink, es nem tanultam eleget. Akkor ott bepotoltam :D

Orvosi igazolasokat altalaban elfogadta, de amikor valakinek huzamosabb ideig volt felmentese es kozben tesin felmeresek voltak, akkor azokra egyest adott, amiket nem csinalt meg...

2019. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
Általánosban emiatt kaptam életem első fekete pontját. :)
2019. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Általános alsó tagozatban fekete pontot kaptam, erre emlékszem. A későbbi következményekre nem. Életem első fekete pontja volt, azért ütött annyira szíven. :D
2020. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban lehetett választani: vagy rendes ruhában tesiztünk vagy pedig beírást kaptunk.

Középiskolában meg vagy a fal mellett kellett állnunk, vagy kiküldtek gereblyézni/söpörni az udvarra.

2020. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Metionin ***** válasza:
100%
Általánosban az utcai ruhában, zokniban kellett tesizni ha nem volt cucc és 3 kör békaügetéssel kellett kezdeni (ugyanúgy 2-3 bör béka volt a büntetés ha pl. hangosak voltunk az öltözőben vagy késtünk, ilyesmi). Gimiben nem emlékszem, hogy bármi szankció lett volna, ott nem is igazán maradt otthon cucc, nem volt megerőltető a tesi, így nem próbáltak lógni sem a diákok.
2020. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Metionin ***** válasza:
100%
*nem bör hanem kör :D
2020. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%
Nekem általánosban, és kettő verzió van: vagy leültél a padra és végig nézed a tesi órát, vagy zokniban csinálod végig az órát, persze az első esetében kaptál beírást.
2020. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom:D Ilyenkor örülök, hogy jó suliba jártam... Nálunk gimiben

semmi nem történt. Levetted a cipőt, és zokniban tesiztél, ennyi...(ha teremben voltunk)

Mivel mi legtöbbször udvaron tesiztünk, ha valaki nem hozott cuccot, akkor még ennyi következménye se lett. Beleizzadt az ember, ennyi épp elég:) De nem is értem... Nyilván nem direkt hagyja otthon a gyerek, hanem mert elfelejtette. Aki ezt egyessel szankcionálja, egy ***...

2020. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!