Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi az amit elfelejtettél...

Mi az amit elfelejtettél magaddal vinni az apartmanba nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
Balatoni apartmanba megyünk egy hétre. Igyekeztem mindent összekészíteni. Mi hiányzott vagy mi volt felesleges nektek? :-)

2014. júl. 11. 20:52
 1/8 anonim válasza:
100%

Hiányzott : rizs, cukor, kávé, még törölköző!

Felesleges volt: gyertya, sminkes cuccok, ja és a szúnyogriasztó mert egy sem volt!

2014. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TappancsMancs ***** válasza:
:) milyen hely az ahol nem kapni rizst, cukrot és kávét?
2014. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
kapni lehetett, de jóvaldrágábban, valamint itthon van 3-4 kiló cukrom (kb 5 deka kellett), és 2-3 kiló rizsem...szóval csak rosszul esett, hogy azt is venni kell. Mert ugyebár otthonra sem veszünk olyan dolgokat, amelyekből több hónapra való van a spájzban!
2014. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatószivacs és mosogatószer nem mindig van. Volt már hogy potyára vittünk és volt hogy nem vittünk és nem volt.
2014. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:

kapni lehetett, de jóvaldrágábban, valamint itthon van 3-4 kiló cukrom (kb 5 deka kellett), és 2-3 kiló rizsem...szóval csak rosszul esett, hogy azt is venni kell. Mert ugyebár otthonra sem veszünk olyan dolgokat, amelyekből több hónapra való van a spájzban!



Így mindjárt jobban érthető, hogy drága volt a rizs ahova utaztatok, azt hittem a hiányzottra hogy arrafelé nem is volt kapható. Én úgy vagyok egy nyaralással, hogy nagyon kiszámolgatott pénzzel nekem nem is esik olyan jól elutazni. Kivétel a sátorozásféléknél. Nyaraláson kellemesebb szerintem nem fillérezni annyira ahogy ezt nagyon is helyesen megtesszük itthon. Én is szeretem a rizst de tájékozódni is kell arról mire számíthatunk ott ahova utazunk, az országról és az apartmanról is. Apartmanoknál valószínűtlen hogy teletömjék kajával piával, inkább csak amit otthagynak a vendégek, az alap felszereltséget viszont meg kell kérdezni. Úgy vagyok ezzel hogy annyira azért előrelátónak kell lenni, hogy az igényeinket ismerve és ahogy tervezzük a nyaralást ahhoz mérten informálódjunk, engem meg szokott amúgy is érdekelni egy egy ország mindenféle dolgai, nyilván élelmiszer árak, közlekedés árak, nyitvatartások, nemzeti ételek szokások úgy minden. Nyugat-Európában van ami drágább, most hallottam hogy Franciaországban egy kiló kenyér 600Ft~. Érdemes még megtudni a helyi olcsó élelmiszer vásárló helyeket, ahova nem a külföldiek járnak, mert ők sokszor csak bemennek a legközelebbibe, hanem ahol a helyiek vásárolnak pl rizst, zöldséget akármit.

2014. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:
Főként külföldre de hazánkon belül is úgy érdemes elindulni egy utazásra, hogy tudjuk mi mennyibe kerül, étel ital, étterem, belépők, busz stb utazások, szállás minden, főként manapság neten erről aztán mindent meg lehet tudni. Már ha nem szeretjük a muris meglepetéseket. Ha nem jövünk ki a pénzünkből az nem kis óvatlanság sajna.
2014. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Ja?! Most látom Balaton. :D Akkor ha autóval mentek szerintem mindent vigyetek ami kell és befér. Legrosszabb esetben lesz ott is akár egy kiló rizs meg valami kávé. Hazai pálya ugyanaz úgy is minden. Azt mindenképpen vigyétek ami az első estére és reggelre még kellhet, kávét simán stb.
2014. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:
Az apartman meg van már?
2014. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!