Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nálatok mi történt olyankor,...

Nálatok mi történt olyankor, ha tesire elfelejtettél tesicuccot és/vagy cipőt vinni? Ez általánosban vagy gimiben történt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 17:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban csak fociztunk, bár a cigányok miatt nagyon rossz volt. Az átöltözéssel senki sem foglalkozott, elég volt a cipőt átvenni.


Középsuliban ofőnk volt a tesitanárunk. Mivel készségtárgy volt, senkinek se adott rossz jegyet. A legrosszabb jegy a hármas volt, de csak azoknak, akik gyakran nem tesiztek. Hangulatember volt, így nem igazán lehetett számítani arra, hogy mi lesz az órán. Néha súlyzózás volt, elég durván, de általában egy kis bemelegítés után focizhattunk. Szívatós órák csak akkor voltak, ha valaki rosszat csinált. Amúgy a felmentésekből, meg otthon hagyott ruhákból nem gyakran csinált ügyet. Meg általában akkor poénosan szívatta meg a delikvenset.

2020. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem, hogy felszereléshiány miatt , vagy órai munkára egyest adott annak a tanár közép meg ált suliban is, akinek nem volt; de szóval általánosban mindenki vitt mindig szerintem tesicuccot, de középsuliban akik a hátsósorba álltak, hogy aznap nem tesiznek , még jellemzően ők is átöltöztek.
2020. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
*a hátsósor volt a felmentett sor
2020. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

*Általánosban akinek megjött, ő könnyített tesis volt, az úgy volt, hogy tanár azt mondta, szóljon óra elején ,hogy "egészségügyis", és akkor ő pl mondjuk lehetett olyat, hogy mondjuk nem 8 kört fut, hanem mondjuk csak 6-ot

Középsuliban meg sokszor akinek meg volt jőve, hátulra állt , a nemtesizők sorába (nem mindenki, nem mindig), voltak ténylegesen felmentettek is egyébként (2)

2020. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
* a hátsósorosok is átöltöztek; kivéve akinek teljes felmentése volt. A másiknak,akinek részleges volt, ő is átöltözött.
2020. nov. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a tanár azt mondta év elején, hogy mindenkinek van 3 olyan alkalma, amikor nem kell tesiznie, az órán részt vennie, és erre semmilyen indokot, magyarázatot nem kell adnia. Akkor is, ha nincs cucca, akkor is, ha szimplán csak nincs kedve hozzá. Viszont a 4. alkalomtól, ha csak nincs orvosi vagy egyéb felmentése, minden felszereléshiány 1-es.
2022. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan osztalytársam, aki szinte sosem öltözött át, mindig "otthon felejtette" a tesi cuccát és sosem kapott érte büntetést. Én meg egyszer elmentem a délutáni tesiről, mert megjött és nagyon rosszul voltam. Persze azért rögtön figyelmeztetést kaptam, pedig máskor mindig volt cuccom. Igazságtalan volt az elbírálás
2022. máj. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 NTBS ***** válasza:
74%
Sosem fordult elő. Igaz nekünk csak heti 2 db teszünk volt.
2022. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!