Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik lehet a konnyebb egy...

Melyik lehet a konnyebb egy emelt angol erettsegi vagy felsofoku nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Emelt érettségi.
2019. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pont ellenkezőleg. Nekem van felsőfokú nyelvvizsgám és borzasztó nehéz volt,pedig elvileg jó vagyok nyelvekből. Az emelt elvileg tanárok szerintem sem olyan nehéz angolból,mint egy felsőfokú nyelvvizsga.
2019. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az emelt érettségi egy középfokú nyelvvizsgát ér felvételin.
2019. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az emelten mi nehezebb a nyelvtani resz vagy szóbeli?
2019. júl. 25. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

...Melyik könnyebb?

...Emelt érettségi.

...Ellenkezőleg, a felsőfokú a nehezebb.


Az ember ne visítson a röhögéstől. :D

2019. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A felsőfokú nyelvvizsga sokkal nehezebb :) Nem véletlen: sima középszintű érettségi még az alapfokú nyelvvizsgának sem felel meg, annál picit lejjebb van. Az emelt érettséginél ha elérsz egy bizonyos %-ot, megkapod a középfokú nyelvvizsgát. Viszont felsőfokú nyelvvizsgát csak nyelvvizsgával tudsz elérni, tehát az jóval magasabb szint= nehezebb.
2019. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Halasan köszi
2019. júl. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!