Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Beiratkozzak egy ilyen csoport...

Beiratkozzak egy ilyen csoportba, ha nincs más lehetőségem másképp tanulni a nyelvet?

Figyelt kérdés

A sulimban eddig lehetett franciát tanulni, de jövőre kivezetik a tantervből, mert már évek óta csak óraadókkal, helyettesítőkkel tudják csak megoldani az oktatását, így nem is túl komoly színvonalú, én is különtanárhoz járok belőle.

Azt mondták, hogy aki ennek ellenére folytatni akarja, az átmenet a szomszéd városban lévő gimi csoportjába, viszont ők sokkal előbbre vannak, kb. 1 könyvvel le vagyunk maradva tőlük. Annyi könnyebbség lenne, hogy egy olyan tanár tanít ott, aki már minket is tanított egy évig. Én fontolgatom, hogy átmegyek a másik csoportba, de megijeszt ez a nagy lemaradás. A különtanárom mondta, hogy szerinte ez nem olyan nagy baj, mert jó nyelvérzékem van és fel tudom majd venni a ritmust, ill. korrepetál engem továbbra is. Szerintetek belevágjak?


2019. júl. 27. 13:16
 1/2 A kérdező kommentje:
*átmehet
2019. júl. 27. 13:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj, pláne ha ismered az ottani tanárt. Valószínűleg ő is tudja, hogy be kell hoznod a lemaradást és fog segíteni.
2019. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!