Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A hollanddal mennyit lehet...

A hollanddal mennyit lehet keresni SSC-kben?

Figyelt kérdés
Hallom, hogy viszonylag keresettek a ritkább nyelvek is. Engem a holland érdekelne.

2019. júl. 28. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem unokatesóm nettó 280-at keres SSC-ben német nyelvvel.

Beszéltem volt skandinavisztikásokkal, az egyikük is hasonló fizetést mondott(konktétan nem emlékszem, de nettóban az megvolt 300)

Én most néderlandisztikára jelentkeztem és vettek fel, szerintem 250-et vagy 300-at biztos, de diploma biztos kell mellé, SSC-k meg call centerek szoktak promózni ELTE germanisztikásoknál, azt tudom.

Talán téged is ide vettek fel? :D

2019. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mire.


Sima HR vagy Customer Services adminisztrátor az br350-400 ez teljesíthető bölcsész diplomával DE angol is kell mellé. BP, Diageo, Exxon és IBM állandóan keresnek. Van intern pozi is, egyetem mellé vállaható, elég jó zseton.


Ha van mellé AP tapasztalatod akkor br400-450, ha van pénzügy/közgáz papír a kezedben akkor 450-500.

2019. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!