Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tanuljak meg németül...

Hogy tanuljak meg németül könnyen?

Figyelt kérdés

Milyen módszereket, tippeket tudtok?

Ti hogy tanultatok meg?

Illetve mit tegyek hogy ne adjam fel és legyen motivációm?


2019. aug. 1. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nyolc éves koromban egy nyár alatt megtanultam németül... Komoly 😂


Másodikban, év végén lehetett jelentkezni, ki akar majd szeptembertől németet tanulni. Bejött egy kedves tanárnő, Szilvi néni, hogy kedvet csináljon hozzá, és megtanultuk, hogy a nevünket fordítva kell mondani. Na, nekem több se kellett, nyáron három Pöttyös Pannit lefordítottam 😂 Lekörmöltem őket fordított szórenddel.

2019. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is tanulom, de kicsit uncsi már. A szavakat próbálom magolni, hogy a szókincsem bővüljön, meg a nyelvtant gyakorlom könyvből, hogy helyesen tudjak beszélni.

Esetleg ha van kedved beszélhetünk együtt németül, ha tudsz valamennyire:) mert az a baj, hogy ha nem használom felejtem, nem tudom te hogy vagy vele és jó szinten tartani:)

2019. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!