Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha van már B2-es nyelvvizsgám,...

Ha van már B2-es nyelvvizsgám, csinálhatom-e a C1-es szintet ugyanannál a központnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2017-ben tettem le a sikeres angol B2-es nyelvvizsgát az Origó vizsgaközpontnál. Jövő tanévben leszek végzős. Sajnos, jövő tanévtől megváltoznak a jogszabályok a pontszámítást illetően: kötelező mindenkinek egy középfokú nyelvvizsga és egy emelt szintű érettségi. Mivel van egy B2-es nyevvizsgám, akkor ezen logika alapján nem fogok ezért kapni +28 pontot. Ezért, meg szeretném csinálni a C1-es szintet. A fő kérdés az, hogy csinálhatom-e ugyanannál a nyelvvizsga központnál a C1-es szintet, ahol a B2-őt csináltam? Vagy más központnál kell?

2019. aug. 13. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mért kéne máshol?..
2019. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Lehet ugyanott.
2019. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Csak azért volt nem egyértelmű, mert sok helyen hallottam, meg sokan is kérdezték ezt.
2019. aug. 13. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!