Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvet lehet tanulni...

Angol nyelvet lehet tanulni ezek után is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdésem szűkösre fogva az hogy én jelenleg 5 éve tanulom iskolában az angol nyelvten,általánosban nagyon elhittem hogy igen én profi vagyok az angolban,viszont az utolsó évben 8.ban kiderült a ismeroseim hallatan hogy az én tanàrom nem tanit semmit,8.ban megvsinaltam az alap fokut de ezen kivul nem tudok osszerakni egy rendes mondatot. Most kozepiskolaban a gyenge csoportba kerultem es itt is a tanar borzalom. Kozepiskola utan el szeretnem kezdeni az angolt ujjult erovel,kulon profi tanárral ugy,hogy ha kimegyek akár angliaba vagy amerikába magabiztosan tudjak kommunikállni,esetleg munka lehetőseg is angol lenne,szoval ezeket szeretném,szerintetek van érteme,ezt meg lehetne csinálni?

2019. aug. 16. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Sőt most kötelező igazán! Hajrá!
2019. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van egy alapod akkor kezdj el angolul tevékenykedni a neten. Olvass, nézz filmet angolul, állítsd angolra a közösségi oldalaidat, telefonod stb. Én így voltam, jó jegyeket kaptam, de egy rendes mondatot nem tudtam összerakni csak amiket bemagoltunk. Mikor elkezdtem filmeket nézni, csak ilyen alapszavakat értettem belőle, most meg felsőfokúm van, pedig tanárhoz csak pár alkalommal mentem... Ez így hosszabb folyamat lesz mint a magolás, de könnyebb is mert szórakoztató.
2019. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy ertrd hogy a tabar rossz? Mit csinal? Amugy miert varsz kozepsuli vegeig. Nyomd mar most.
2019. aug. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!