Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy álljak neki újból angolt...

Hogy álljak neki újból angolt tanulni?

Figyelt kérdés

Utoljára középiskolában tanultam angolt, megvan egy alap szintem.

De hogy kezdjek neki, mi alapján tanuljak?

Először kezdjek el szavakat tanulni?


2019. aug. 26. 05:40
 1/2 A kérdező kommentje:
A célom, hogy tudjak angolul beszélni. Szóval nem nyelvvizsgára készülök vagy ilyesmi, ezért külön tanárhoz nem mennék.
2019. aug. 26. 05:42
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem újra, nem tudom neked mennxire lenne hasznos, de leírom hátha segít.


Vettem egy nyelvtan könyvet amiben le van írva minden, én olaszul vettem mivel nekem ahhoz könyebb hasonlítani, de van ilydn magxarul is biztos. És azt elkeztem kiírni füzetbe. (nekem segít, de lehet ez másnak felesleges).


Minden nap megnézek egy részt egy sorozatból felirat nélkül, akkor is ha nem teljesen értem, hogy hozzászokjak az igazi beszédhez.


Van egy nyelvkönyvem amiben van nyelvtani magyarázat (magyarul) +feladatok, abban csinálok napi egy fejelezet. (van mikor kimarad)


Elkezdtem olvasni angolul és quizletbe kiírok napi-kétnapi adott számú szót (a könyvből) vagy kifejezést és azt gyakorlom..


Ezeket mind egyszerre csinálom.


Beszélést kéne még nekem gyakorolni valahogy.

2019. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!