Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemesebb külföldön (pl. :...

Érdemesebb külföldön (pl. : Londonban) nyelviskolába járni, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
Jobb az oktatás? Vagy azért előnyösebb inkább mert külföldön vagy.
2019. aug. 27. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Londonban angolt tanulni azért ó, mert ott nem fog hozzád szolni senki magyarul. Még az osztály társaiddal is angolul kell beszélned, és ugye ott kell enned és élned is egyben, így amit tanulsz rögtön fel is használod.
2019. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb külföldön, mert ott csak angolul fognak hozzád szólni egész nap, nem csak az órán. A boltban, a jegypénztárnál, aki megkérdezi merre kell menni, akit te megkérdezel mi hol van, angolul olvasod a tájékoztatókat, a tanár a szavak jelentését is angolul fogja körbeírni, stb. Így lehet igazán gyakorolni és fejlődni. Itthon is meg lehet tanulni, de ha van lehetőséged, akkor ajánlom, hogy menj ki. Én is voltam még gimis koromban, 1-2 hónapokat töltöttem külföldön nyaranta.
2019. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!