Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Erős alapfokon szeretnék...

Erős alapfokon szeretnék megtanulni németül, és gyorsan a nulláról. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Erős alapfokon szeretnék megtanulni németül, kb 1 hónap alatt a nulláról, magántanár nélkül. Ismertek valami bevált könyvet, online tanfolyamot, amivel ti is sikert értetek el? Amivel szemezgetek az a gonémet online tanfolyam, illetve a weitzteréz-féle jobbagyféltekés szókártyás módszer, vagy könyvesboltból valami könyv. Hiszem, hogy képes vagyok rá, akarat megvan illetve a szükség szülte. 25F. Segítőkész emberek válaszát várnám.

2019. szept. 2. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdésnek jó a duolingo. Én is azt csinálom.
2019. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy rahedli konyvem de nem megy segitseg nélkül. Ezekkel ugyse fogok helyesen es folyekonyan beszelni. Nyelvtanfolyamot ajanlom ha van rá egy kis penzed, foleg ha szamit hogy jo legyen az a tudas.
2019. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt még intenzív tanfolyammal se lehet erős alapfokon megtanulni nulláról.
2019. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Einfach Német nyelvtanfolyam - Kezdő nyelvtanulóknak (nyelvkönyv+kísérőfüzet+2 audio és 1 mp3 CD)


Kevés lesz az egy hónap nehéz a német nyelv.

2019. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eros alapfok nem fog összejönni egy hónap alatt, főleg nem aktivan. Inkabb ennel nyelvsuli is jobb. Ott is az intenzíven napi 8-12ig suliban vagy hétfőtől péntekig, es meg délutánra is kapsz egy csomó házit, meg tanulnivalót másnapra. Igy egy hónap alatt még mindig csak A1, nem A2. :(
2019. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hiszek nektek!
2019. szept. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!