Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elvesztettem a nyelvvizsgám...

Elvesztettem a nyelvvizsgám befizetésekor kapott számlámat, ezért nem tudom visszaigényelni az árát. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elvesztettem a nyelvvizsgám befizetésekor kapott számlámat. Minden egyéb papírom megvan a vizsgával kapcsolatban, csak ez az egy nem, ami ugye a vizsga árának visszaigényléshez kellene. Ilyenkor mi a teendő? Tudom kérelmezni hogy kapjak új számlát? Vagy így már nincs esély a pénz visszaigénylésére?


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 3. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen típusú a nyelvvizsga? Én az Origóról tudok nyilatkozni: ott még ha belépsz oda-ahol megnézhetted, mi hány százalékos lett-akkor még le tudod tölteni. Ha ez nem, én bemennék a nyelvvizsga központhoz.
2019. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ÖSD

Igen, ha nem lesz meg, akkor bemegyek a nyelvvizsga központba.

2019. szept. 3. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha számítógéppel kiállított számla volt azt annyi példányban kérheted el ahányban csak akarod.


utólag is!


Tehát menj vissza a pénztárhoz és kérj hiteles másolatot!

Ha nem akarnak adni akkor addig üsd az asztalt amíg ki nem adják!


Ha kézzel írott számla volt akkor kérdezz rá egy könyvelőtől!

2019. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

folyt.

Hiteles másolat alatt egy hivatalos másodpéldányt étettem termesztésen.

2019. szept. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!