Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 92%-os angol közép érettségi...

92%-os angol közép érettségi nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Már C1-em is van,sajnos figyelmetlenségből vesztettem pár pontot.

2019. szept. 5. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem nagyon rossz.

Nekem anno 95%-os volt a matek érettségim, úgy, hogy előtte a próba feladatsorokat sokszor hibátlanul írtam meg. A matektanárom majdnem elküldött a fenébe, mert olyan bagatell hibáim voltak, hogy simán lehetett volna 100%-os. Pl. egy előjelet lehagytam, elfelejtettem egy ellenőrzést, kihagytam egy lépést... ilyesmik. Ettől még az eredmény nem lett rossz, büszke is vagyok rá, csak tudom, hogy jobb is lehetett volna.

Ha nem ezen múlt/múlik az egyetemi felvételid, akkor amúgy sincs jelentősége. Ha meg igen, akkor simán újraérettségizhetsz jövőre.

2019. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne nagyon rossz? És ha valaki szerint mégis az, akkor mi van? Attól még ugyanúgy C1-ed van, nem? Pont ezért nem is tetted annyira oda magad, gondolom, úgyhogy nincs semmi baj a 92%-kal.
2019. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na és, az emeltet meg lehet, megírtad volna ugyanígy 90-re. És ez nem a te hibád, hanem így vannak kitalálva a vizsgák. Azért a 100% hibátlant jelent és annyi kérdésből elég nagy szerencse kell ahhoz, hogy semmit ne nézzen be az ember. Szerintem ugyanígy egy nyelvtanár is követne el hibát az érettségiben (vagy akármelyik szaktanár az adott érettségiben). Sokszor nem egyértelmű a megfogalmazás, ráadásul vizsgaszituáció van. Most az a 8% mi egyébként, 4 hiba?

Szerintem ne rágódj ezen.

2019. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!