Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német középfokú nyelvvizsgára...

Német középfokú nyelvvizsgára hogyan készüljek?

Figyelt kérdés

Most leszek negyedikes, olyan 4-es tanuló vagyok, de vannak hiányosságaim és most kaptunk új tanárt is, aki elég rosszul tanított:( szeretnék önszorgalomból tanulni, van 2 könyvem(7 próba érettségi, Érettségi tréning)

Nem tudok valami jó oldalt, ahol leckénként tudnék mindent átvenni és olyan szintű is?

Ti hogyan kezdtétek?

Hol vizsgáztatok?(Ebben még nem döntöttem, annyira megoszlanak a vélemények)


2010. júl. 14. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
én intenzívkurzusra mentem egy nyelviskolában, vetettek velünk 3 könyvet, minden nap volt számonkérés, és a nyelvvizsgám meg is lett.
2010. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Először is sokat segített, hogy kaptam teszteket. Az ORIGO-n nagyon a kivételekre és a kifejezésekre és a vonzatokra mennek rá. Igeidő stb. nem annyira jellemző.

2. Levélíráshoz + szóbelihez szókincs kell

Én 1680 Ft-ért vettem egy könyvet, amiben minden témakör jól ki van dolgozva. Kérdések és válaszok német nyelvből a címe.

3. A magnóm azóta se tudom hogy lett meg. Jó szöveg volt. És még elég kivehetőek voltak az információk.

Ajánlom az [link] oldalt.


A riport le van írva és tudod ellenőrizni magadat. Már amelyiknél.

Dalszövegből és filmekből én nem tudok tanulni mert olyan gyorsan és kivehetetlenül beszélnek.

2010. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!