Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Mennyi idő alatt lehet felkészülni az angol TELC középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Amikor voltam akkor Reading és Listening 50-50 % lett, a nyelvtan 51 %, a levél 0 pontos és a beszédkészség az 35-37 pont lett a 75-ből. Amúgy figyelemzavarom vagy koncentrációs zavarom van meg nagyfokú szorongásom. Ezt a legutolsó sikertelen nyelvvizsga után csináltattak neuropszichológiai vizsgálatot ott derült ki.
2011. okt. 13. 18:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezek az eredmények a májusiak. November 19-én szeretné anyukám ha megpróbálnám. Azt tervezem ,hogy megoldok jó sok TELC feladatsort és kidolgozom a tételeket és megpróbálom megtanulni.
2011. okt. 13. 18:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hiába vagy jó a nyelvből, ha a szorongásod miatt a nyelvvizsgán hibázol. Szerintem, ha először pszichológus foglalkozna veled, utána nem csak a nyelvvizsga, hanem minden más is sokkal jobban sikerülne! Sok sikert!
2011. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóbeliben nem a tételfelmondásodra kíváncsiak, hanem hogy tudsz-e összefüggően, jó nyelvtannal, választékosan beszélni, és megérted-e amiket mondanak neked...
2011. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmenjek vagy nem menjek el vizsgázni ? 29000 Ft. Úgy érzem bár,hogy döntök az rossz lesz . Holnap az utolsó nap amikor még lehet jelentkezni. Utána csak januárban lesz és nagyon kéne. Egyedül készülök.
2011. okt. 17. 18:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Az írásbeli manapság nem nagyon tudtam készülni csak a többire. Kb. 3-4 feladatsort csináltam meg (Reading,Language,Listening). Minimum szint szinte mindig meglett,de a 60 % az szerintem nem. Legjobb reading 80 % Language 50-51 %,Listening meg 67% körüli.De azok többnyire jók. Leveleket is írtam már. Nincs aki ellenőrizze. :(
2011. okt. 29. 00:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el legalább egyszer egy héten egy magántanárhoz? Egyedül nem fogsz tudni figyelemzavarral és koncentrációs zavarral felkészülni egy nyelvvizsgára sem, mert nem vagy képes ellenőrizni saját magadat. Elég megnézni a magyar helyesírásodat, szerintem ez az angolban hatványozottan jön elő. Tele vagy betűhibákkal, elírásokkal és ezek a vizsgán sajnos mind hibapontok. Ne is csodálkozz ha nem sikerülnek a vizsgáid. Először talán koncentrálni, odafigyelni kellene megtanulnod, aztán a nyelvet. De ha van felesleges 29ezre édesanyádnak, akkor hajrá! De szerintem jobban jársz, ha az első 29 ezerből inkább veszel 20 nyelvórát egy magántanártól, aki kijavítja a próbavizsgáidat és rávilágít a hibáidra.
2011. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!