Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ingyenes angol tanfolyam...

Ingyenes angol tanfolyam anyanyelviektől. Kamu, hittérítés, vagy hol az átverés? Jól öltözött, öltönyös, névkitűzős emberek a városban

Figyelt kérdés
Miskolcon látom őket évtizedek óta lassan, lehet, hogy máshol is vannak. Fiatalok, fehér ing, kék nadrág, elegáns névkitűzővel.

2019. szept. 7. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vsz. mormonok. Ők tényleg ajánlanak "civil" programokat is, aztán vagy náluk ragadsz, vagy nem.
2019. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek biztos az "elder brotherék" lesznek, akik szoktak ingyenes angolórát hirdetni, ami aztán valami vallási szektában végződik. Nem emlékszem már, hogy jehovisták, vagy mormonok vagy más, de valami ilyesmik. Hát próbáld ki, aztán majd írd meg, hogy mi volt! :)
2019. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jehova tuti nem, de el se mernék menni, nehogy valamit kitaláljanak, csak kíváncsi vagyok, hogy kik járkálnak ilyen régóta nálunk. Gondolom, más városban is vannak ilyenek.
2019. szept. 7. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kamu. Mormonok azt hiszem. USA-ból jöttek. Én egyszer kíváncsiságból benéztem a Szél Kálmán térhez közeli helyükre. Két tanfolyam ment egyszerre, elég sokan voltak. Óra után volt egy istentisztelet vagy mi, ugyanabban a teremben, arra aki nem akart nem maradt ott.
2019. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mormonok. Elég sötét szekta, nem mennék a közelükbe.
2021. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!